Hakkımızda

1997 Yılında Demirtaş Perde olarak Bursa merkezde kurulan firmamız, 2013 yılında 11 Eylül Bulvarında Zebra Stor perde üretimine başlamıştır.

Kısa zamanda üretim kapatisesini artırarak,  mekanizmalı perde üretimini günlük 500 adete çıkarmıştır. Üretim aşamasında gerek mekanizma, gerekse kumaş hazırlığı kendi bünyemizde üretimi sağlanmaktadır.  Profesyonel montaj ekibimizle bu üretim sürecini eksisksiz ve kaliteden ödün vermeden tamamlamaktayız.

Üretimde kullanılan aliminyum ve ridektörlü mekanizmalar 1. Sınıf malzeden  imal edilmektedir. Üretim kapatisesini artırmak için bünyemize CNC zebra stor kesim mekanizması dahil ederek , hata olasılığını çok düşük oranlara indirip müşterilerimize her zaman daha kaliteli üretim sağlamaktayız.

Demirtaş Perde bünyesi altında  bulunan, APRELAHOME markamız, müşterilerimizle süreklilik esasına dayanan, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımızla, siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şatış şeklimiz perakende ve toptan olarak sunulmaktadır. Toptan satış için lütfen irtibata geçiniz.